CoC-Prime

Clanniveaus

Clanniveaus lopen van 1 tot 20. De tabel toont de benodigde XP per niveau en de voordelen die het ontgrendelt.

Het clanniveau stijgt wanneer je clan clan-XP verdient. Elk niveau ontgrendelt voordelen, zoals hogere donatielimieten, extra schatkameropslag en een oorlogsbuitbonus.

NiveauBadgeXP voor niveauTotaal XPGedoneerde troepenGedoneerde spreukenGedoneerde belegeringsmachinesDonatie-upgradeniveausExtra schatkamer-opslagOorlogsbuitbonus
1Brons——611000
2Brons50050010110100
3Brons1.2001.700102101010
4Brons1.9003.600152102010
5Zilver3.1006.700153112015
6Zilver3.80010.500253213015
7Zilver4.50015.000254213020
8Zilver5.20020.200404214020
9Zilver5.90026.100554214025
10Goud7.90034.000554225025
11Goud8.60042.600554225025
12Kristal9.30051.900554225025
13Kristal10.00061.900554225025
14Meester10.70072.600554225025
15Meester15.70088.300554225025
16Kampioen16.400104.700554225025
17Kampioen17.100121.800554225025
18Titan17.800139.600554225025
19Titan18.500158.100554225025
20Legende23.500181.600554225025

Clanlabels · 17

Labels beschrijven wat voor clan je bent. Ze worden op het clanprofiel getoond.

  • Clan WarsClan Wars
  • Clan War LeagueClan War League
  • Trophy PushingTrophy Pushing
  • Friendly WarsFriendly Wars
  • Clan GamesClan Games
  • Builder BaseBuilder Base
  • Base DesigningBase Designing
  • InternationalInternational
  • FarmingFarming
  • DonationsDonations
  • Clan CapitalClan Capital
  • FriendlyFriendly
  • TalkativeTalkative
  • UnderdogUnderdog
  • RelaxedRelaxed
  • CompetitiveCompetitive
  • Newbie FriendlyNewbie Friendly